Szkoła językowa Arero.

Uczymy języków skutecznie i w przyjaznej atmosferze!
Z nami się odważysz!

Arero to szkoła będąca spełnieniem naszych marzeń o wspieraniu innych w nauce ulubionego lub potrzebnego języka. Stworzyliśmy ją z myślą o zapewnieniu wszystkim zainteresowanym dostępu do skutecznych metod nauczania języków. I to w przyjaznej, kameralnej atmosferze, z dużą otwartością na potrzeby kursantów i indywidualnym podejściem.

Z nami zaczniesz używać nowego języka
– pewnie i swobodnie!

Stawiamy na przełamanie bariery językowej i dodanie pewności siebie w komunikowaniu się w obcym języku. W tym celu rozmawiamy dużo i chętnie, jeśli czytamy lub słuchamy, to tylko rzeczywiście intersujących materiałów, a piszemy to, co przydatne.

Nauka języka online na ulubionej platformie?
Ty wybierasz!

Uczymy online, bo wierzymy, że właśnie takiej elastyczności potrzeba we współczesnej edukacji. Zajęcia prowadzimy nie tylko w dni powszednie, ale również w weekendy – po to, by jeszcze łatwiej było Ci wpisać naukę w codzienne obowiązki.

15 różnych kursów i 7 języków do wyboru!

W imię otwartości na potrzeby uczniów oferujemy szereg różnych kursów, skupionych na wielu językowych potrzebach: od kursów wakacyjnych, przez tradycyjne, po biznesowe i przygotowujące do egzaminów. Proponujemy aż 7 języków do wyboru – zarówno popularne, jak i niszowe.

Arero to świetna alternatywa dla dużych, sieciowych szkół językowych. W naszej klasie – wirtualnej – poczujesz się jak w domu oraz szybko opanujesz wybrany język w takim stylu nauczania, który najbardziej Ci odpowiada. Zapraszamy!

* Pssst… A gdybyś zastanawiał/a się dlaczego „Arero”, sprawdź znaczenie tego słowa w języku maoryskim. :)

Napisz do nas.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!