Język hiszpański

TRYB: INDYWIDUALNE/ONLINE

Wygodna i efektywna nauka hiszpańskiego – dołącz do nas i naucz się wymarzonego języka!

Wiesz, że hiszpański jest czwartym najczęściej używanym językiem na świecie zaraz po m. in. chińskim i angielskim? Posługuje się nim ponad 480 milionów ludzi w 20 rożnych krajach rozsianych po całym świecie. Jednocześnie jest jednym z najłatwiejszych języków do nauki – to dlatego, że jest językiem fonetycznym, co oznacza, że wymawiasz wyrazy tak, jak je zapisujesz. Wybierając dobry kurs hiszpańskiego, możesz wygodnie i stosunkowo szybko opanować ten język, otwierając sobie drogę do pięknej literatury, zawodowych sukcesów i… dobrej zabawy – bo hiszpańskojęzyczne kraje to bogactwo rozrywek, które tylko czekają, aż je wypróbujesz!

Zapisz się już dziś na kurs hiszpańskiego online w szkole językowej Arero i spełnij swoje marzenie o płynnym mówieniu, czytaniu, słuchaniu i pisaniu po hiszpańsku!

Który kurs hiszpańskiego wybierzesz? Mamy ich kilka!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat danego rodzaju kursu? Kliknij w kafelek!

Kursy Indywidualne

Intensywny kurs hiszpańskiego – indywidualny, online lub stacjonarnie, sam na sam z lektorem. Pracujecie nad umiejętnościami, na których najbardziej Ci zależy i nic nie rozprasza Twojej uwagi, dzięki czemu wykorzystujecie maksymalnie każdą dostępną minutę zajęć. To doskonały sposób na szybką naukę hiszpańskiego, w której postęp zauważasz dosłownie z lekcji na lekcję!

Sprawdź >

Kursy Dla Firm

Wybierasz, gdzie je organizujemy: online czy w siedzibie Twojej firmy w Poznaniu, a my dopasowujemy program nauczania do możliwości i potrzeb Twojego zespołu. To świetna okazja do rozwoju, którą Twoi pracownicy z pewnością docenią i która wpłynie korzystnie na Twój biznes, zwłaszcza, jeśli współpracujecie z hiszpańskojęzycznymi klientami.

Sprawdź >

Kursy Egzaminacyjne

To zajęcia, których celem jest przygotowanie Cię do zdania jednego z tych egzaminów: DELE, Diploma Básico de Español, Diploma Superior de Español. Skupiamy się na wykonywaniu ćwiczeń typowo egzaminacyjnych i zapoznajemy Cię z formułą i wymaganiami takiego testu. Po to, byś podszedł/podeszła do niego z pewnością siebie, poczuciem doskonałego przygotowania i zdał/a go śpiewająco!

Sprawdź >

Kursy Specjalistyczne

Hiszpański medyczny czy hiszpański biznesowy? A może kurs dla branży IT lub prawniczy? To jeden z naszych najbardziej praktycznych kursów języka hiszpańskiego, w którym uczymy Cię słownictwa z wybranej branży, a także gramatyki – niezbędnych do zdobycia pracy w określonym miejscu lub do rozwinięcia swoich kompetencji i sięgnięcia po awans.

Sprawdź >

Język hiszpański – nauka w szkole Arero. Dla kogo?

Dzieci

Młodzież

Dorośli

Seniorzy

A także dla:

  • Zapracowanych

  • Oczekujących szybkich rezultatów

  • Chcących uczyć się z dowolnego miejsca

  • Lubiących przyjazną atmosferę zajęć

Jakie poziomy kursów języka hiszpańskiego oferujemy?

A0-A1
(nauka od podstaw)

B1-B2
(średniozaawansowany)

C1-C2
(poziom zaawansowany)

Dlaczego nauka hiszpańskiego z lektorem w szkole Arero?

Nauka z dowolnego
miejsca

Plan zajęć dopasowany do Twoich potrzeb

Przydatne materiały dydaktyczne w cenie

Darmowa
lekcja próbna

Pakiet darmowych zajęć w weekendy

Doświadczeni i przyjaźni lektorzy

Indywidualne
podejście

Certyfikat po ukończeniu kursu

Postęp
z lekcji na lekcję

Zainteresowany/a? Zapisz się już dziś na darmową lekcję hiszpańskiego
i sprawdź, czy polubisz naszą szkołę!

Językowe ciekawostki

Czy wiesz, że…?

Język hiszpański należy do rodziny języków romańskich. Jest to drugi najpowszechniej używany język na Ziemi obecny na siedmiu kontynentach, szczególnie w Ameryce Południowej, Ameryce Północnej, Europie i w zachodniej Afryce. Jest językiem międzynarodowym i urzędowym głównych międzynarodowych organizacji politycznych i gospodarczych, m.in. Unii Europejskiej, ONZ, UEFA, czy WHO. Znajomość języka hiszpańskiego jest znacznym ułatwieniem dla osób lubiących podróżować oraz znacząco pomaga w znalezieniu pracy zarówno w Polsce, jak i za granicą.