Język niemiecki

TRYB: INDYWIDUALNE/ONLINE

Przyjemna i efektywna nauka niemieckiego – to, czego szukasz!

Wiesz, że jeśli nauczysz się mówić po niemiecku, porozumiesz się bez problemu z aż co czwartym obywatelem Unii Europejskiej? To dlatego, że język niemiecki jest drugim najczęściej używanym językiem w Europie. Studia zagraniczne, wiele dobrze płatnych ofert pracy, rozbudowana oferta kulturalna, swobodne podróże po pięknym kraju – to tylko kilka z wielu rzeczy, które staną przed Tobą otworem, jeśli zdecydujesz się na naukę niemieckiego i opanujesz ten język w stopniu komunikatywnym.

Zapisz się już dziś na kurs niemieckiego online w szkole Arero! Rozpocznij naukę języka niemieckiego przez Skype lub inną platformę – bez wychodzenia z domu i rezygnacji z dotychczasowych planów!

Jakie kursy języka niemieckiego oferujemy?

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat danego rodzaju kursu? Kliknij w kafelek!

Kursy Indywidualne

Indywidualny, intensywny kurs niemieckiego online lub stacjonarnie – tylko Ty, doświadczony nauczyciel niemieckiego i w pełni wykorzystane godziny lekcyjne, w trakcie których pracujecie nad umiejętnościami, których najbardziej potrzebujesz. Wykorzystujecie ten czas tak, jak się tylko da. Żadnych ćwiczeń, które mógłbyś/mogłabyś uznać za zbędne. Postęp z zajęć na zajęcia gwarantowany!

Sprawdź >

Kursy Dla Firm

Organizujemy je online lub w siedzibie Twojej firmy (jeśli znajduje się w Poznaniu). Harmonogram dopasowujemy do grafiku Twojego zespołu, a program do indywidualnych potrzeb i możliwości grupy. Działasz na niemieckojęzycznym rynku i chcesz wyposażyć wszystkich swoich pracowników w dobrą znajomość języka niemieckiego? A może planujesz dać im szansę na rozwój i poznanie nowego języka poza tymi, których używają na co dzień? To lekcje niemieckiego idealne dla Was!

Sprawdź >

Kursy Egzaminacyjne

To dobry kurs niemieckiego online i stacjonarnie stworzony z myślą o przygotowaniu Cię do zdania egzaminów takich jak Goethe Institut, TELC, DSH czy Test Dafi. I to śpiewająco! W jego trakcie uczymy czytania, pisania, mówienia i słuchania, ale zgodnie z wymogami narzucanymi przez egzaminatorów. Każde wykonane ćwiczenie i zapamiętana wskazówka podana przez lektora zbliża Cię do uzyskania wybranego certyfikatu językowego.

Sprawdź >

Kursy Specjalistyczne

To kursy niemieckiego online i w formie stacjonarnej dedykowane osobom planującym rozpoczęcie pracy w niemieckojęzycznym środowisku, w jednej z kilku branż: medycyna, prawo, IT lub biznes. Zajęcia są odpowiednie także dla osób, które już realizują się zawodowo w wymienionych branżach, ale chcą nauczyć się więcej i sięgnąć wyżej. Skupiamy się na specjalistycznym słownictwie i gramatyce..

Sprawdź >

Dla kogo nauka języka niemieckiego w szkole językowej Arero?

Dzieci

Młodzież

Dorośli

Seniorzy

A także dla:

  • Zapracowanych

  • Oczekujących szybkich rezultatów

  • Chcących uczyć się z dowolnego miejsca

  • Lubiących przyjazną atmosferę zajęć

Jakie poziomy kursów języka niemieckiego oferujemy?

A0-A1
(nauka od podstaw)

B1-B2
(średniozaawansowany)

C1-C2
(poziom zaawansowany)

9 powodów, dla których warto wybrać korepetycje z  języka niemieckiego w naszej szkole!

Nauka z dowolnego
miejsca

Plan zajęć dopasowany do Twoich potrzeb

Przydatne materiały dydaktyczne w cenie

Darmowa
lekcja próbna

Pakiet darmowych zajęć w weekendy

Doświadczeni i przyjaźni lektorzy

Indywidualne
podejście

Certyfikat po ukończeniu kursu

Postęp
z lekcji na lekcję

Zapisz się już dziś na darmową lekcję niemieckiego
i sprawdź, czy polubisz naszą szkołę!

Językowe ciekawostki

Czy wiesz, że…?

Język niemiecki, podobnie jak język angielski, należy do rodziny języków germańskich. Jest językiem urzędowym w aż sześciu krajach: Niemczech, Austrii, Belgii, Lichtensteinie, Szwajcarii oraz Luksemburgu. Posługuje się nim jako językiem ojczystym aż 130 milionów ludzi na całym świecie, co czyni go najczęściej używanym językiem ojczystym w Europie.