Język norweski

TRYB: INDYWIDUALNE/ONLINE

Nauka norweskiego – z nami nauczysz się swojego wymarzonego języka!

Norwegia jest uważana za jedno z najlepszych miejsc do życia, a sam język norweski jest łatwiejszy w nauce niż pozostałe języki skandynawskie i wcale nie trudniejszy niż angielski czy hiszpański. Jeśli więc marzy Ci się nauka norweskiego, ale obawiasz się, czy dasz radę, odwagi! Wymowa, która na początku wydaje się barierą, z pomocą lektora języka norweskiego szybko staje się intuicyjna, podobnie jak gramatyka. Wystarczy, że wybierzesz dobry kurs norweskiego – z dogodnym dla Ciebie harmonogramem, nowoczesnymi metodami nauczania i doświadczonymi lektorami, a świat skandynawski stanie przed Tobą otworem! Z pięknem przyrody, możliwościami zawodowymi i wyjątkową kulturą.

Dołącz już dziś do szkoły językowej Arero! Przygotowaliśmy dla Ciebie skuteczny i wygodny kurs norweskiego, po którym będziesz swobodnie mówić, pisać, słuchać i czytać!

Który kurs języka norweskiego wybierzesz?

Korepetycje – norweski. Kliknij w kafelek i poznaj je lepiej!

Kursy Indywidualne

Intensywny kurs norweskiego online, sam na sam z lektorem języka norweskiego. To indywidualne zajęcia, w trakcie których pracujesz z nauczycielem nad umiejętnościami, których najbardziej potrzebujesz i wykorzystujesz każdą lekcję co do jednej minuty. Szybki postęp gwarantowany!

Sprawdź >

Kursy Dla Firm

Działasz na norweskim rynku lub współpracujesz ze Skandynawami? Zarezerwuj dla siebie i/lub swoich pracowników udział w kursie norweskiego przez Internet. Program dopasujemy do Waszych możliwości czasowych i poziomu językowego, uwzględniając w nim słownictwo charakterystyczne dla Waszej branży!

Sprawdź >

Kursy Egzaminacyjne

Przed Tobą egzamin potwierdzający znajomość języka norweskiego: Norskprøve lub Bergenstest? Przygotuj się do niego wygodnie i skutecznie. Oferujemy korepetycje z języka norweskiego skupione w pełni na rozwiązywaniu zadań egzaminacyjnych i pozyskaniu umiejętności wymaganych przez egzaminatorów. Pracujemy na rzeczywistym materiale testowym.

Sprawdź >

Kursy Specjalistyczne

Planujesz rozpocząć pracę w Norwegii? A może chcesz zwiększyć swoją szansę na awans lub rozpocząć własny biznes z wykorzystaniem języka norweskiego? Rozważ kurs norweskiego online lub stacjonarnie z lektorem, w trakcie którego poznasz specjalistyczne słownictwo, niezbędne do pracy w takich branżach jak medycyna, prawo, IT czy szeroko rozumiany biznes.

Sprawdź >

Korepetycje – norweski. Kliknij w kafelek i poznaj je lepiej!

Dzieci

Młodzież

Dorośli

Seniorzy

A także dla:

  • Zapracowanych

  • Oczekujących szybkich rezultatów

  • Chcących uczyć się z dowolnego miejsca

  • Lubiących przyjazną atmosferę zajęć

Jakie poziomy kursów języka norweskiego oferujemy?

A0-A1
(nauka od podstaw)

B1-B2
(średniozaawansowany)

C1-C2
(poziom zaawansowany)

Dlaczego nauka norweskiego w szkole językowej Arero?

Nauka z dowolnego
miejsca

Plan zajęć dopasowany do Twoich potrzeb

Przydatne materiały dydaktyczne w cenie

Darmowa
lekcja próbna

Pakiet darmowych zajęć w weekendy

Doświadczeni i przyjaźni lektorzy

Indywidualne
podejście

Certyfikat po ukończeniu kursu

Postęp
z lekcji na lekcję

Zapisz się już dziś na darmową lekcję norweskiego
i sprawdź, czy polubisz naszą szkołę!

Językowe ciekawostki

Czy wiesz, że…?

Język norweski, podobnie jak język angielski, należy do grupy języków germańskich. Jest językiem urzędowym Norwegii i jako językiem ojczystym posługuje się nim około 5 milionów osób. Nie ma ujednoliconego standardu wymowy i posiada mnóstwo, czasem zupełnie różnych od siebie, dialektów. Dlatego do zapisu wykorzystywane są dwa standardy piśmiennicze: bokmål (dosł. język książkowy) oraz nynorsk (dosł. nowonorweski), które są równoważne i równouprawnione w urzędach publicznych od 1980 r. W praktyce jednak nynorsk preferowany jest przez jedynie 10% społeczeństwa, mimo że większość lokalnych dialektów jest przez niego lepiej oddawana na piśmie.