Kursy egzaminacyjne – angielski.

TRYB: INDYWIDUALNE/ONLINE

Zdobycie nowej pracy, awans i podwyżka, studia na zagranicznej uczelni, przeprowadzka do innego kraju – to tylko niektóre sytuacje, w których zdany egzamin językowy okazuje się bardzo przydatny. Jest to bowiem oficjalne potwierdzenie zdobytej przez Ciebie wiedzy i opanowanych umiejętności, niezbędnych w każdym z wymienionych wyzwań.

Wiesz, że dziś nie musisz do takiego egzaminu przygotowywać się samodzielnie? W szkole Arero mamy dla Ciebie starannie opracowany kurs egzaminacyjny, w tym kurs angielskiego, po którym zdasz wybrany egzamin śpiewająco!

Na czym polega kurs egzaminacyjny?

To kurs przygotowany z myślą o osobach, które pragną udoskonalić język, by móc bez stresu oraz z dużą wiedzą podejść do egzaminów językowych. W trakcie zajęć ćwiczymy gramatykę, słownictwo, czytanie ze zrozumieniem, rozumienie ze słuchu, a także pisanie i mówienie. Wszystko w oparciu o rzeczywiste pytania i zadania egzaminacyjne. Lekcje prowadzą specjalnie wyselekcjonowani lektorzy, którzy posiadają wykształcenie wyższe oraz odbyli odpowiednie kursy, dające im rozległą wiedzę w kontekście konkretnego, interesującego Cię egzaminu. Dzięki temu są w stanie udzielić Ci przydatnych wskazówek dotyczących metod rozwiązywania zadań egzaminacyjnych i podpowiedzieć, w jaki sposób – także emocjonalnie – przygotować się do tego wyzwania.

Indywidualne kursy egzaminacyjne

Trwają minimum 20 godzin lekcyjnych, a cena zaczyna się od 100 zł za jedne, godzinne zajęcia.

Egzaminy certyfikowane

Do jakich egzaminów z angielskiego przygotujesz się w szkole Arero?

C1 Advanced (znany jako CAE i Certificate in Advanced English) – to jeden z najpopularniejszych testów z języka angielskiego, honorowany w ponad 6000 instytucjach na świecie, w tym przez prywatnych przedsiębiorców, uczelnie i urzędy. Jest dowodem na to, że znasz angielski na poziomie oczekiwanym od profesjonalisty pracującego w biznesie lub studenta studiów licencjackich. Wykorzystasz go zarówno w Polsce, jak i zagranicą, np. do zwolnienia z egzaminów końcowych na studiach, uczestniczenia w programach wymiany międzynarodowej (Erasmus) i oczywiście zdobycia pracy w międzynarodowym środowisku i na atrakcyjnych warunkach lub jako nauczyciel/ka języka angielskiego w szkole podstawowej i średniej. Egzamin ten składa się z czterech części w ramach testu pisemnego: czytania ze zrozumieniem, gramatyczno-leksykalnej, pisania i słuchania, a także egzaminu ustnego.

B2 First (nazywany też FCE lub First Certificate in English) – certyfikat z takiego egzaminu pokazuje, że znasz angielski wystarczająco dobrze, by żyć, pracować lub uczyć się w środowisku anglojęzycznym. Uznaje go ponad 150 uczelni w Polsce i 2000 na świecie. Z nim zostaniesz zwolniony/a ze zdawania egzaminu językowego na studiach, a także weźmiesz udział w programie wymiany międzyuczelnianej. Połącz certyfikat z odpowiednim przygotowaniem pedagogicznym, a zyskasz szansę nauczania języka angielskiego w przedszkolach oraz w klasach 1–3 szkoły podstawowej w Polsce. FCE też składa się z czterech części w ramach egzaminu pisemnego (czytania ze zrozumieniem, gramatyczno-leksykalnej, pisania i słuchania), a także egzaminu ustnego.

TOEFL (z ang. Test of English as a Foreign Language) – to standaryzowany, akademicki egzamin z języka angielskiego, wybierany przede wszystkim przez osoby planujące rozpocząć studia na amerykańskiej uczelni. Jest długi i wymagający. Trwa bowiem około cztery godziny i zdawany jest jednego dnia. Składa się z zasadniczych części każdego egzaminu językowego, a więc czytania, słuchania, mówienia i pisania, Pomiędzy sekcjami występuje tylko jedna, dziesięciominutowa przerwa. Większość uczniów potrzebuje od 3 do 6 miesięcy na przygotowania do egzaminu TOEFL.

IELTS (z ang. International English Language Testing System) – zdecydowanie jeden z najpopularniejszych na świecie testów sprawdzających poziom znajomości języka angielskiego. Został opracowany przez światowej klasy ekspertów w tej dziedzinie i obejmuje wszystkie aspekty języka: czytanie, pisanie, rozumienie ze słuchu i mówienie. Jest poświadczeniem wiedzy i umiejętności niezbędnych do życia, pracy i nauki w środowisku anglojęzycznym. Certyfikat akceptuje ponad 11 000 instytucji w ponad 140 krajach, z czego aż 3000 w samych Stanach Zjednoczonych.

Egzaminy szkolne

Do jakich egzaminów szkolnych z angielskiego przygotujesz się w szkole Arero?

Egzamin Ósmoklasisty
W trakcie kursu przygotowującego do zdania egzaminu ośmioklasisty z języka angielskiego opieramy się na najnowszych wytycznych Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Pomagamy uczniom usystematyzować wiedzę zdobytą w trakcie kilku lat nauki, nadrabiamy zaległości językowe i uczymy praktycznych technik rozwiązywania zadań testowych. W ten sposób oswajamy stres i nerwy, dodatkowo zwiększając szansę na bardzo dobre zdanie egzaminu.

Egzamin Maturalny
Przygotowujemy do zdania matury z angielskiego zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Nasi kursanci oprócz rozwijania kluczowych umiejętności językowych poznają także istotne techniki egzaminacyjne. Lektorzy dzielą się wskazówkami na to, jak uniknąć popularnych „pułapek” maturalnych i jak w najłatwiejszy oraz najskuteczniejszy sposób wykonać konkretne zadania maturalne.

Co oferujemy w ramach kursu egzaminacyjnego z angielskiego?

 • Darmową lekcję próbną.

 • Lekcje sam na sam z lektorem i w kameralnych grupach.

 • Dopasowanie materiału i metody nauczania do Ciebie i Twoich potrzeb.
 • Przydatne materiały w cenie kursu.
 • Szybkie i zauważalne postępy w nauce.
 • Elastyczność zajęć – grafik dopasowany do Twoich potrzeb.
 • Przyjazną atmosferę sprzyjającą nauce.
 • Lektora z wykształceniem wyższym kierunkowym oraz doświadczeniem w przygotowywaniu do danego egzaminu.

To ważne! W kursie egzaminacyjnym możesz uczestniczyć online na swojej ulubionej platformie.

Dlaczego warto zapisać się na kurs w Arero?

 • Zdobędziesz umiejętności niezbędne podczas zdawania egzaminu.
 • Poznasz strategie egzaminacyjne – dzięki temu unikniesz popularnych „pułapek” zastawianych przez egzaminatorów.
 • Zdobędziesz ogólne umiejętności językowe takie jak: mówienie, słuchanie, czytanie i pisanie oraz poznasz reguły dotyczące gramatyki i słownictwa – a to podniesie Twój ogólny poziom znajomości języka.
 • Nabierzesz pewności siebie i pozbędziesz się stresu przed egzaminem.
 • … i spełnisz swoje marzenie o zdaniu egzaminu z języka angielskiego! :)

Już dziś zapisz się na lekcję próbną i sprawdź, jak wygląda kurs egzaminacyjny z angielskiego!