FAQ

1. Jakie kursy znajdę w Szkole Językowej Arero?

W naszej szkole możesz zapisać się na kursy indywidualne, sam na sam z lektorem. Wszystkie zajęcia odbywają się online na platformach takich jak Zoom czy Skype. Oba typy kursów oferują naukę języka ogólnego, specjalistycznego, oraz przygotowują do egzaminów – skontaktuj się z nami, a na pewno będziemy w stanie zaoferować kurs, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom oraz preferencjom.

2. Jakie języki są oferowane w Szkole Językowej Arero?

Nasza szkoła posiada bogatą ofertę językową – możesz zapisać się na język angielski, hiszpański, niemiecki, norweski, niderlandzki, a nawet szwedzki!

3. Jak zapisać się na kurs?

W celu zapisania się na kurs, możesz skontaktować się z nami przez formularz znajdujący się na stronie internetowej, pod adresem e-mail: kontakt@arero.pl, na naszym profilu na Facebooku oraz pod numerem telefonu 799 288 376.

4. Kiedy można zapisać się na kurs?

Zapisy na kursy indywidulne trwają cały rok – możesz zadzwonić lub napisać w dowolnym momencie, a my dobierzemy lektora, który dopasuje się do Twojego grafiku i możliwości czasowych.

5. Czy mogę skorzystać z lekcji próbnej?

Oczywiście! Szkoła Językowa Arero posiada w swojej ofercie 30 minutową lekcję próbną, na którą możesz się zapisać bez żadnych dodatkowych opłat! Będzie to dla Ciebie okazja, by poznać naszą szkołę, swojego potencjalnego lektora, oraz zdecydować, czy chcesz dołączyć do grona osób uczących się w naszej szkole.

6. Czy muszę podpisać umowę ze Szkołą Językową Arero?

Tak, podpisanie umowy jest obowiązkowe. Umowę podpisujemy na okres trwania kursu, na który chcesz się zapisać. Oczywiście rezygnacja z umowy w trakcie jej trwania jest możliwa – zapytaj naszą obsługę jakie są warunki odstąpienia od umowy.