Kursy egzaminacyjne – niemiecki.

TRYB: INDYWIDUALNE/ONLINE

Uzyskanie certyfikatu językowego zwiększa szansę na zdobycie nowej, dobrze płatnej pracy, rozpoczęcie studiów na zagranicznej, renomowanej uczelni, przeprowadzkę do innego kraju z większym poczuciem pewności siebie, a także po prostu daje satysfakcję z potwierdzenia swojej aktualnej wiedzy i umiejętności językowych. Planujesz podejść do certyfikowanego, międzynarodowego egzaminu z języka niemieckiego? W naszej szkole skutecznie się do niego przygotujesz i zdasz test śpiewająco – bez nadmiernego stresu i z dużą pewnością siebie!

Czego uczysz się podczas kursu egzaminacyjnego?

Kursy egzaminacyjne przygotowaliśmy z myślą o osobach, które pragną udoskonalić język, by bez stresu oraz z dużą wiedzą podejść do wybranego egzaminu językowego. W tym celu w trakcie zajęć ćwiczymy gramatykę, słownictwo, czytanie ze zrozumieniem, rozumienie ze słuchu, a także pisanie i mówienie. Wszystko w oparciu o rzeczywiste pytania i zadania egzaminacyjne i pokonując barierę językową oraz lęk przed swobodnym używaniem języka.

Lekcje prowadzą specjalnie wyselekcjonowani lektorzy, którzy posiadają wykształcenie wyższe oraz odbyli odpowiednie kursy, dające im rozległą wiedzę w kontekście konkretnego, interesującego Cię egzaminu. Dzięki temu są w stanie udzielić Ci przydatnych wskazówek dotyczących metod rozwiązywania zadań egzaminacyjnych i podpowiedzieć, w jaki sposób – także emocjonalnie – przygotować się do tego wyzwania.

Czy wiesz, że…? Kursy egzaminacyjne prowadzimy online. Oferujemy zajęcia indywidualne, sam na sam z  doświadczonym lektorem.

Indywidualne kursy egzaminacyjne

Trwają minimum 20 godzin lekcyjnych, a cena zaczyna się od 100 zł za jedne, godzinne zajęcia.

Egzaminy certyfikowane

Sprawdź, do jakich egzaminów z języka niemieckiego przygotujesz się w szkole Arero?

Goethe-Institut – egzamin prowadzony jest na każdym poziomie (od A1 do C2) i sprawdza cztery kluczowe umiejętności językowe: mówienie, czytanie, pisanie, słuchanie. Dedykowany jest wszystkim zainteresowanym, niezależnie od obywatelstwa. Co ważne, test podzielony jest na moduły, których nie trzeba zdawać za jednym podejściem. To przekłada się na mniejszą restrykcyjność zasad egzaminacyjnych i zwiększa szansę kursanta na zdanie egzaminu. Certyfikat Goethe-Institut to prestiżowy dokument, który jest honorowany na całym świecie.

TELC (The European Language Certificates) – egzamin ten obecnie można zdawać z aż 11 języków, w tym nie tylko niemieckiego, ale również angielskiego, hiszpańskiego czy czeskiego. Test bazuje na Europejskim Systemie Opisu Kształcenia Językowego wprowadzonym przez Radę Europy. Składa się z czterech podstawowych modułów (mówienie, czytanie, pisanie, słuchanie) i przeznaczony jest dla wszystkich osób chcących potwierdzić swoją znajomość języka, niezależnie od przyczyny. Certyfikat jest uznawany przez wiele instytucji na całym świecie, w tym uniwersytety, placówki instytucjonalne i prywatne przedsiębiorstwa.

DSH (z niem. Deutsche Sprachprüfung für den Hochschulzugang) – to egzamin powstały z myślą o obcokrajowcach ubiegających się o przyjęcie na studia w Niemczech. Jest testem organizowanym przez niemieckie uczelnie i jako jedyny oficjalnie potwierdza biegłość językową w zakresie języka niemieckiego, uprawniając tym samym do podjęcia studiów na wszystkich uczelniach wyższych w tym kraju. Składa się z części pisemne i ustnej. Co ważne, na tym egzaminie spotkasz się przede wszystkim z językiem naukowym, dlatego tak ważne jest, by dobrze się do niego przygotować, pod okiem doświadczonego lektora.

TestDaF (z niem. Test Deutsch als Fremde Sprache) – jest egzaminem na poziomie zaawansowanym, skierowanym dla obcokrajowców zainteresowanych rozpoczęciem studiów na niemieckiej uczelni. Z tego powodu stanowi niejako zamiennik dla DSH, ale w przeciwieństwie do niego prowadzony jest również za granicą. Wyniki klasyfikowane są w trzystopniowej skali: TDN 3, TDN 4, TDN 5. Każda szkoła wyższa decyduje, który poziom jest wystarczający do przejścia rekrutacji i niektóre wymagają wyższego, a inne niższego poziomu językowego.

Co gwarantujemy w ramach kursu egzaminacyjnego z niemieckiego?

 • Darmową lekcję próbną.

 • Lekcje sam na sam z lektorem i w kameralnych grupach.

 • Dopasowanie materiału i metody nauczania do Ciebie i Twoich potrzeb.
 • Przydatne materiały w cenie kursu.
 • Nowoczesne podejście do nauki języka, bazujące na komunikacji i autentycznych testach egzaminacyjnych.
 • Szybkie i zauważalne postępy w nauce.
 • Elastyczność zajęć – grafik dopasowany do Twoich potrzeb.
 • Przyjazną atmosferę sprzyjającą nauce.
 • Lektora z wykształceniem wyższym kierunkowym oraz doświadczeniem w przygotowywaniu do danego egzaminu.

Dlaczego warto zapisać się na kurs w Arero?

 • Zdobędziesz umiejętności niezbędne podczas zdawania egzaminu.
 • Poznasz strategie egzaminacyjne – dzięki temu unikniesz popularnych „pułapek” zastawianych przez egzaminatorów.
 • Zdobędziesz ogólne umiejętności językowe takie jak: mówienie, słuchanie, czytanie i pisanie oraz poznasz reguły dotyczące gramatyki i słownictwa – a to podniesie Twój ogólny poziom znajomości języka.
 • Nabierzesz pewności siebie i pozbędziesz się stresu przed egzaminem.
 • … i spełnisz swoje marzenie o zdaniu egzaminu z języka angielskiego! :)

To jak? Zapiszesz się na lekcję próbną? Zobaczysz, że z nami zdany egzamin stanie się realnym celem, nie tylko marzeniem!