Język koreański

TRYB: INDYWIDUALNE/ONLINE

Skuteczna nauka koreańskiego w przyjaznej atmosferze – z nami opanujesz język!

Planujesz naukę koreańskiego? Ograniczona dostępność materiałów edukacyjnych w języku polskim oraz skomplikowanie pisowni i wymowy w tym języku bardzo utrudnia samodzielną naukę. Dlatego – odpowiadając na potrzeby uczniów naszej szkoły – do oferty włączyliśmy kurs języka koreańskiego.

W jego trakcie przeprowadzamy Cię przez każdy z kluczowych etapów nauki: alfabet i pisownię, wymowę i osłuchanie oraz czytanie ze zrozumieniem. Po to, byś w możliwie jak najkrótszym czasie nauczył/a się komunikować w tym języku. Widzisz? Stawiamy na praktyczny wymiar edukacji. Dlatego z nami przygotujesz się do wyjazdu do Korei, dodasz znajomość nowego – i niszowego! – języka do CV i w końcu zrozumiesz tę koreańską piosenkę, która tak Ci się podoba.

Zapisz się już dziś na kurs koreańskiego online!

Jakie lekcje koreańskiego oferujemy?

Zapisz się już dziś na kurs koreańskiego online!

Kursy Indywidualne

Dla wszystkich osób, którym zależy na najbardziej efektywnej nauce, skupionej na najpotrzebniejszych umiejętnościach, dla osób o wypełnionym po brzegi grafiku oraz dla osób, które nie czują się zbyt pewnie w nauce grupowej. To korepetycje z koreańskiego sam na sam z lektorem, których każdą minutę zajęć wykorzystujecie tak, jak to tylko możliwe.

Sprawdź >

Kursy Dla Firm

Nauka języka koreańskiego jako dodatkowy benefit dla pracowników Twojej firmy? To świetny pomysł! Na pewno poczują się docenieni i upewnią się, że pracują w dobrym miejscu. Program takich lekcji dobieramy indywidualnie do potrzeb i możliwości grupy, podobnie jak terminy zajęć.

Sprawdź >

Kursy Specjalistyczne

W ich trakcie poznajesz specjalistyczne słownictwo i zaawansowane struktury gramatyczne, które pomogą Ci zdobyć wymarzoną pracę lub osiągnąć awans w takich branżach, jak IT, prawo, medycyna czy biznes. Taki kurs koreańskiego to prawdziwa inwestycja w siebie!

Sprawdź >

Koreański – nauka w szkole Arero. Dla kogo?

Dzieci

Młodzież

Dorośli

Seniorzy

A także dla:

  • Zapracowanych

  • Oczekujących szybkich rezultatów

  • Chcących uczyć się z dowolnego miejsca

  • Lubiących przyjazną atmosferę zajęć

Koreański – nauka w szkole Arero. Dla kogo?

A0-A1
(nauka od podstaw)

B1-B2
(średniozaawansowany)

C1-C2
(poziom zaawansowany)

Dlaczego nauka koreańskiego w szkole Arero?

Nauka z dowolnego
miejsca

Plan zajęć dopasowany do Twoich potrzeb

Przydatne materiały dydaktyczne w cenie

Darmowa
lekcja próbna

Pakiet darmowych zajęć w weekendy

Doświadczeni i przyjaźni lektorzy

Indywidualne
podejście

Certyfikat po ukończeniu kursu

Postęp
z lekcji na lekcję

Zapisz się już dziś na darmową lekcję koreańskiego
i sprawdź, czy polubisz naszą szkołę!

Językowe ciekawostki

Czy wiesz, że…?

Język koreański, podobnie jak język japoński, należy do grupy tzw. języków izolowanych. Posługuje się nim ponad 77 milionów osób, głównie mieszkańców Korei. Głównym alfabetem i oryginalnym systemem zapisu jest hangul. To na jego opanowanie poświęca się pierwsze godziny nauki koreańskiego. To 24 litery o ciekawych kombinacjach linii, które składają się na koreańskie słowa. Wiesz, że aż 60% wyrazów koreańskich wywodzi się z języka chińskiego? To efekt historycznych zależności obu tych krajów. Koreański zawiera aż siedem form grzecznościowych, podczas gdy w języku polskim mamy tylko „pan/pani”. Najwyższa z nich zarezerwowana jest dla samego przywódcy.