Język angielski

TRYB: INDYWIDUALNE/ONLINE

Łatwa i przyjemna nauka angielskiego online – to, czego potrzebujesz.

Językiem angielskim świat stoi. W 52 krajach jest to język urzędowy i mówi nim ponad 1,2 miliarda ludzi. Opanuj go, a wyjazd do żadnego z miejsc nie będzie Ci straszny. Poradzisz sobie bowiem w każdej sytuacji wymagającej mówienia, pisania, czytania i słuchania po angielsku, a przed Tobą otworzą się możliwości zarówno kulturowe, społeczne, jak i zawodowe.

Zapisz się już dziś na naukę języka angielskiego! Online z naszą szkołą językową Arero, słynącą z połączenia profesjonalizmu i przyjaznej atmosfery nauczania.

Jakie kursy języka angielskiego oferujemy?

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat danego rodzaju kursu? Kliknij w kafelek!

Kursy Indywidualne

Tylko Ty i lektor. Godzinę lekcyjną wykorzystujecie maksymalnie i co do minuty. Pracujecie nad rozwojem tych umiejętności, które są Ci najbardziej potrzebne. Gwarantowana satysfakcja i błyskawiczny postęp, zauważalny z lekcji na lekcję.

Sprawdź >

Kursy Dla Firm

Online lub w siedzibie Twojej firmy. Pogram takich kursów dopasowujemy indywidualnie do potrzeb danej grupy, w tym zarówno liczby uczestników, poziomu językowego zaawansowania, jak i możliwości czasowych. Duży nacisk kładziemy na naukę specjalistycznego słownictwa i zbudowanie pewności siebie w komunikacji po angielsku; tak, by zespół mógł ją wykorzystać w kontakcie z klientem czy uczestnictwie na międzynarodowych konferencjach.

Sprawdź >

Kursy Egzaminacyjne

Przygotowujemy do zdania egzaminów z języka angielskiego, takich jak C1 Advanced (CAE), B2 First (FCE), TOEFL czy IELTS. Program nauczania dopasowujemy ściśle do wymagań narzucanych przez dany egzamin, dzięki czemu nasi uczniowie zdają je śpiewająco i skutecznie rozwijają swoje kompetencje językowe.

Sprawdź >

Kursy Specjalistyczne

W ramach takich dziedzin jak medycyna, prawo, IT i biznes. Gwarantujemy kompleksowe przygotowanie do wykonywanego przez Ciebie zawodulub pracy, którą dopiero planujesz rozpocząć. Uczymy zarówno specjalistycznego słownictwa, jak i gramatyki.

Sprawdź >

Dla kogo przeznaczone są kursy?

Dzieci

Młodzież

Dorośli

Seniorzy

A także dla:

  • Zapracowanych

  • Oczekujących szybkich rezultatów

  • Chcących uczyć się z dowolnego miejsca

  • Lubiących przyjazną atmosferę zajęć

Jakie poziomy kursów języka angielskiego oferujemy?

A0-A1
(nauka od podstaw)

B1-B2
(średniozaawansowany)

C1-C2
(poziom zaawansowany)

Dlaczego warto dołączyć do naszej szkoły!

Nauka z dowolnego
miejsca

Plan zajęć dopasowany do Twoich potrzeb

Przydatne materiały dydaktyczne w cenie

Darmowa
lekcja próbna

Pakiet darmowych zajęć w weekendy

Doświadczeni i przyjaźni lektorzy

Indywidualne
podejście

Certyfikat po ukończeniu kursu

Postęp
z lekcji na lekcję

Zapisz się już dziś na darmową lekcję angielskiego
i sprawdź, czy polubisz naszą szkołę!

Językowe ciekawostki

Czy wiesz, że…?

Język angielski, podobnie jak język niemiecki, należy do rodziny języków germańskich. Powszechnie wyróżnia się trzy odmiany tego języka: brytyjską, australijską, oraz amerykańską. Jest językiem oficjalnym m.in. w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii, Wielkiej Brytanii, Nowej Zelandii, a nawet na Bahamach, Fidżi czy na Jamajce. Ze względu na swoją prostotę, w XX wieku stał się językiem używanym na skalę międzynarodową, a co za tym idzie wiodącym językiem w wielu znaczących organizacjach takich jak na przykład ONZ. W związku z tym znajomość angielskiego jest jednym z czynników, który ułatwia znalezienie pracy nie tylko w Polsce, ale również za granicą.