Kursy egzaminacyjne – norweski.

TRYB: INDYWIDUALNE/ONLINE

Nowa praca na lepszych warunkach, norweskie uczelnie wyższe, łatwiejsza przeprowadzka i w końcu satysfakcja z własnego rozwoju – to wszystko pojawi się w Twoim zasięgu, kiedy zdasz jeden z międzynarodowych, powszechnie respektowanych egzaminów z języka norweskiego. Wiemy, że samodzielna nauka może być trudna i znacznie bardziej czasochłonna, a nawet frustrująca, dlatego do oferty naszej szkoły językowej Arero włączyliśmy kurs egzaminacyjny z norweskiego!

Jak wygląda kurs egzaminacyjny?

W trakcie zajęć ćwiczymy gramatykę, słownictwo, czytanie ze zrozumieniem, rozumienie ze słuchu, a także pisanie i mówienie. Wszystko w oparciu o rzeczywiste pytania i zadania egzaminacyjne i pokonując barierę językową oraz lęk przed swobodnym używaniem języka. Lekcje prowadzą specjalnie wyselekcjonowani lektorzy, którzy posiadają wykształcenie wyższe oraz odbyli odpowiednie kursy, dające im rozległą wiedzę w kontekście konkretnego, interesującego Cię egzaminu. Dzięki temu są w stanie udzielić Ci przydatnych wskazówek dotyczących metod rozwiązywania zadań egzaminacyjnych i podpowiedzieć, w jaki sposób – także emocjonalnie – przygotować się do tego wyzwania. To kompletne przygotowanie, dzięki któremu zdasz egzamin śpiewająco!

Egzaminy certyfikowane

Do jakich egzaminów z języka norweskiego Cię przygotujemy?

Norskprøve – egzamin składa się z testu pisemnego przeprowadzanego z użyciem komputerów i testu ustnego. W jego trakcie sprawdzane są następujące umiejętności: mówienie, pisanie, słuchanie i czytanie. Każdą część można zdawać osobno. Występują trzy poziomy językowe testu: A1/A2, A2/B1 i B1/B2. Do egzaminu może podejść każdy zainteresowany. Uzyskany w ten sposób certyfikat jest potrzebny przede wszystkim do otrzymania stałego pozwolenia na pobyt, norweskiego obywatelstwa oraz dostania się na norweskie studia wyższe. Wymaga go również coraz więcej pracodawców.

Bergenstest – to egzamin na poziomie zaawansowanym, nieco bardziej akademicki niż opisany wcześniej Norskprøve. Test ten zdają osoby chcące aplikować na studia w Norwegii, starające się o obywatelstwo norweskie, osoby, które ukończyły szkołę średnią za granicą, a także ci, którzy z różnych względów potrzebują oficjalnego potwierdzenia znajomości języka norweskiego na poziomie B2/C1. Egzamin składa się z części pisemnej i ustnej, w tym sprawdzania znajomości gramatyki, słownictwa, umiejętności czytania ze zrozumieniem, rozumienia ze słuchu, pisania i mówienia. Trwa około sześciu godzin.

Co oferujemy w ramach kursu egzaminacyjnego z norweskiego?

 • Darmową lekcję próbną.

 • Lekcje sam na sam z lektorem i w kameralnych grupach.

 • Dopasowanie materiału i metody nauczania do Ciebie i Twoich potrzeb.
 • Przydatne materiały w cenie kursu.
 • Szybkie i zauważalne postępy w nauce.
 • Elastyczność zajęć – grafik dopasowany do Twoich potrzeb.
 • Przyjazną atmosferę sprzyjającą nauce.
 • Lektora z wykształceniem wyższym kierunkowym oraz doświadczeniem w przygotowywaniu do danego egzaminu.

Czy wiesz, że…? Kursy egzaminacyjne prowadzimy online. Oferujemy zajęcia indywidualne, sam na sam z doświadczonym lektorem.

Indywidualne kursy egzaminacyjne

Trwają minimum 20 godzin lekcyjnych, a cena zaczyna się od 110 zł za jedne, godzinne zajęcia.

Dlaczego warto zapisać się na kurs?

 • Zdobędziesz umiejętności niezbędne podczas zdawania egzaminu.
 • Poznasz strategie egzaminacyjne – dzięki temu unikniesz popularnych „pułapek” zastawianych przez egzaminatorów.
 • Zdobędziesz ogólne umiejętności językowe takie jak: mówienie, słuchanie, czytanie i pisanie oraz poznasz reguły dotyczące gramatyki i słownictwa – a to podniesie Twój ogólny poziom znajomości języka.
 • Nabierzesz pewności siebie i pozbędziesz się stresu przed egzaminem.
 • … i spełnisz swoje marzenie o zdaniu egzaminu z języka angielskiego! :)

Już dziś zapisz się na lekcję próbną i sprawdź, jak wygląda kurs egzaminacyjny
z norweskiego!