Język francuski

TRYB: INDYWIDUALNE/ONLINE

Efektywna i przyjemna nauka francuskiego – z dowolnego miejsca na ulubionej platformie.

Francuski pobudza wyobraźnię. Przez wielu nazywany jest językiem miłości, przez innych językiem sztuki. Z pewnością jest jednym z popularniejszych języków na świecie – posługuje się nim aż 200 milionów ludzi na 5 różnych kontynentach. Znajomość francuskiego otwiera drzwi do świata renomowanych uczelni, fascynujących podróży, zawodowego sukcesu, a także kulturowego bogactwa. Marzysz, by swobodnie się nim porozumiewać i z łatwością czytać, słuchać i pisać po francusku? To możliwe! W naszej szkole językowej Arero skutecznie obalamy mit przekonujący, że francuski jest trudny do opanowania.

Już dziś zapisz się na kurs języka francuskiego! Z nami się odważysz i ruszysz do przodu!

Jakie lekcje francuskiego oferujemy?

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat danego rodzaju kursu? Kliknij w kafelek!

Kursy Indywidualne

Idealne dla wszystkich osób, którym zależy na błyskawicznej i najbardziej efektywnej nauce języka. To zajęcia sam na sam z lektorem francuskiego. W ich trakcie skupiacie się na najważniejszych dla Ciebie umiejętnościach i maksymalnie wykorzystujecie każdą dostępną minutę lekcji.

Sprawdź >

Kursy Dla Firm

Nauka francuskiego to świetny dodatek do firmowych benefitów. Zachęca nowe osoby do dołączenia do zespołu, a już zatrudnionym pracownikom daje szansę na dalszy rozwój i przekonuje ich, że pracują w dobrym miejscu. Wykorzystaj to, decydując się na kurs nauki francuskiego dla firm – w pełni dopasowany do indywidualnych potrzeb Twojego zespołu, online lub w siedzibie Twojej firmy w Poznaniu (bo tu znajduje się nasza szkoła językowa).

Sprawdź >

Kursy Specjalistyczne

Korepetycje z francuskiego jako sposób na zwiększenie swoich możliwości zawodowych? Pewnie! Specjalnie na takie okazje przygotowaliśmy kurs, w trakcie którego uczymy branżowego słownictwa (z dziedziny medycyny, prawa, IT lub biznesu) i gramatyki przydatnej w trakcie pracy w francuskojęzycznym środowisku.

Sprawdź >

* Każdy kurs oferujemy w formie zajęć online (francuski przez Skype lub na ulubionej platformie)

Francuski – nauka w szkole Arero. Dla kogo?

Dzieci

Młodzież

Dorośli

Seniorzy

A także dla:

  • Zapracowanych

  • Oczekujących szybkich rezultatów

  • Chcących uczyć się z dowolnego miejsca

  • Lubiących przyjazną atmosferę zajęć

Dlaczego nauka francuskiego w szkole Arero?

A0-A1
(nauka od podstaw)

B1-B2
(średniozaawansowany)

C1-C2
(poziom zaawansowany)

Dlaczego nauka języka francuskiego online w szkole Arero?

Nauka z dowolnego
miejsca

Plan zajęć dopasowany do Twoich potrzeb

Przydatne materiały dydaktyczne w cenie

Darmowa
lekcja próbna

Pakiet darmowych zajęć w weekendy

Doświadczeni i przyjaźni lektorzy

Indywidualne
podejście

Certyfikat po ukończeniu kursu

Postęp
z lekcji na lekcję

Zainteresowany/a?
Zapisz się już dziś na darmową lekcję francuski
i przekonaj się, że z nami się odważysz!

Językowe ciekawostki

Czy wiesz, że…?

Język francuski jest jednym z najbardziej popularnych języków na świecie. To język ojczysty dla około 80 milionów ludzi, a około 201 milionów używa go jako głównego języka obcego. W aż 54 krajach na świecie francuski jest językiem urzędowym. Należy do grupy języków romańskich, tak, jak hiszpański czy włoski. Wiesz, że znane wszystkim określenie „mayday” używane w łączności radiotelefonicznej jako sygnał pomocy pochodzi z francuskiego „m’aidez” oznaczającego „pomoc”? Albo że Polacy dość często wplatają słówka francuskiego pochodzenia do swoich wypowiedzi? Najczęściej deja vu, ale też vis-a-vis czy faux pas.