Kursy egzaminacyjne – hiszpański.

TRYB: INDYWIDUALNE/ONLINE

Chcesz potwierdzić swoją znajomość języka hiszpańskiego i podejść do międzynarodowego egzaminu? To dobry krok! Taki certyfikat na pewno przyda Ci się w wielu życiowych sytuacjach: poszukiwaniu nowej pracy, rekrutacji na hiszpańską uczelnię czy przeprowadzce do Hiszpanii. To również świetna przestrzeń do samorozwoju i zwiększenia pewności siebie poprzez wzmocnienie kompetencji językowych. Ale do egzaminu z hiszpańskiego warto się dobrze przygotować. To proces, w trakcie którego wiele się nauczysz i usystematyzujesz już posiadaną wiedzę. I nie musisz uczyć się samodzielnie! Specjalnie na takie potrzeby przygotowaliśmy kursy egzaminacyjnego z hiszpańskiego!

Jak wygląda kurs egzaminacyjny?

W trakcie kursu ćwiczymy gramatykę, słownictwo, czytanie ze zrozumieniem, rozumienie ze słuchu, a także pisanie i mówienie. Wszystko w oparciu o rzeczywiste pytania i zadania egzaminacyjne i pokonując barierę językową oraz lęk przed swobodnym używaniem języka. Lekcje prowadzą specjalnie wyselekcjonowani lektorzy, którzy posiadają wykształcenie wyższe oraz odbyli odpowiednie kursy, dające im rozległą wiedzę w kontekście konkretnego, interesującego Cię egzaminu. Dzięki temu są w stanie udzielić Ci przydatnych wskazówek dotyczących metod rozwiązywania zadań egzaminacyjnych i podpowiedzieć, w jaki sposób – także emocjonalnie – przygotować się do tego wyzwania.

Nauka do egzaminu językowego to świetna przygoda i wyzwanie! Zrealizuj je razem z nami!

Egzaminy certyfikowane

Do jakich egzaminów z języka hiszpańskiego Cię przygotujemy?

DELE (z hiszp. Diplomas de Español como Lengua Extranjera) – to oficjalne egzaminy języka hiszpańskiego o charakterze międzynarodowym, sygnowane przez Ministerstwo Edukacji i Kształcenia Zawodowego Hiszpanii. W Polsce ich organizatorem jest Instytut Cervantesa. Możliwe jest uzyskanie kilku dyplomów w zależności od poziomu językowego: A1, A2, B1, B2, C1 i C2. Egzamin składa się z czterech części, niezależnie od stopnia zaawansowania (rozumienia tekstu, rozumienia ze słuchu, wypowiedzi i interakcji pisemnej oraz ustnej). Czy warto do niego podejść? Zdecydowanie tak! Choćby dlatego, że taki certyfikat uznawany jest w skali międzynarodowej przez firmy prywatne oraz systemy kształcenia: publiczne i prywatne. Co ważne, dyplom DELE jest ważny bezterminowo.

SIELE (z hiszp. Servicio Internacional de Evaluación de la Lengua Española) – uznaje się go za najbardziej kompletny i jednocześnie najszybszy egzamin potwierdzający znajomość języka hiszpańskiego. Jest odpowiedni zarówno dla uczniów, jak i dorosłych, w tym studentów. Poświadcza poziom kompetencji językowych na podstawie rozumienia tekstu, rozumienia ze słuchu, wypowiedzi i interakcji pisemnej, a także wypowiedzi i interakcji ustnej, zgodnie z poziomami A1, A2, B1, B2 i C1 według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego Rady Europy.

Co oferujemy w ramach kursu egzaminacyjnego z hiszpańskiego?

 • Darmową lekcję próbną.

 • Lekcje sam na sam z lektorem i w kameralnych grupach.

 • Dopasowanie materiału i metody nauczania do Ciebie i Twoich potrzeb.
 • Przydatne materiały w cenie kursu.
 • Szybkie i zauważalne postępy w nauce.
 • Elastyczność zajęć – grafik dopasowany do Twoich potrzeb.
 • Przyjazną atmosferę sprzyjającą nauce.
 • Lektora z wykształceniem wyższym kierunkowym oraz doświadczeniem w przygotowywaniu do danego egzaminu.

Czy wiesz, że…? Kursy egzaminacyjne prowadzimy online. Oferujemy zajęcia indywidualne, sam na sam z doświadczonym lektorem.

Indywidualne kursy egzaminacyjne

Trwają minimum 20 godzin lekcyjnych, a cena zaczyna się od 100 zł za jedne, godzinne zajęcia.

Dlaczego warto zapisać się na kurs?

 • Zdobędziesz umiejętności niezbędne podczas zdawania egzaminu.
 • Poznasz strategie egzaminacyjne – dzięki temu unikniesz popularnych „pułapek” zastawianych przez egzaminatorów.
 • Zdobędziesz ogólne umiejętności językowe takie jak: mówienie, słuchanie, czytanie i pisanie oraz poznasz reguły dotyczące gramatyki i słownictwa – a to podniesie Twój ogólny poziom znajomości języka.
 • Nabierzesz pewności siebie i pozbędziesz się stresu przed egzaminem.
 • … i spełnisz swoje marzenie o zdaniu egzaminu z języka angielskiego! :)

To jak? Zapiszesz się na lekcję próbną? Zobaczysz – z nami zdany egzamin z marzenia przejdzie w realny cel!