Język niderlandzki

TRYB: INDYWIDUALNE/ONLINE

Efektywna i wygodna nauka niderlandzkiego – z nami zaczniesz mówić!

Choć nie jest tak popularny jak język angielski czy hiszpański, to nie można nazwać go niszowym. Holenderskim posługuje się około 28 milionów ludzi, a nauka tego języka nie sprawia dużych problemów, głównie dzięki prostocie struktur gramatycznych i niewielu wyjątkom w pisowni. Jednocześnie jest to język otwierający wiele dróg zawodowych i dający swobodny dostęp do pięknej kultury oraz podróży w co najmniej kilka nieoczywistych i egzotycznych miejsc na świecie, jak np. RPA czy Aruba. Potrafisz posługiwać się językiem niemieckim, angielskim lub szwedzkim? W takim razie nauka holenderskiego przyjdzie Ci jeszcze łatwiej!

Rozpocznij przygodę z językiem niderlandzkim. Zapisz się na kurs w szkole językowej Arero!

Nauka języka niderlandzkiego– jakie kursy proponujemy?

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat danego rodzaju kursu? Kliknij w kafelek!

Kursy Indywidualne

Indywidualny kurs języka niderlandzkiego – to nauka w kameralnych warunkach, sam na sam z lektorem. Skupiasz się na rozwijaniu umiejętności najbardziej dla Ciebie przydatnych. Wykorzystujesz dosłownie każdą minutę zajęć i korzystasz z pełnego wsparcia nauczyciela, skupionego w całości na pracy z Tobą.

Sprawdź >

Kursy Dla Firm

To lekcje niderlandzkiego dedykowane małym, średnim i dużym firmom, niezależnie od branży. Świetne jako benefit pozapłacowy dla pracowników i forma rozwoju zespołu pod kątem komunikacyjnym. Przydatny zwłaszcza, jeśli planujesz wejść na rynek holenderski, ale nie tylko – wspólna nauka języka holenderskiego spaja grupę poprzez poczucie wspólnego zdobywania nowych umiejętności.

Sprawdź >

Kursy Specjalistyczne

Prowadzone przez lektorów mających nie tylko doskonałą wiedzę językową, ale też doświadczenie w danej branży. To zajęcia skupione na poznawaniu specjalistycznego słownictwa z zakresu medycyny, prawa, IT lub biznesu. Polecane wszystkim osobom planującym rozpocząć pracę w tych sektorach, z wykorzystaniem języka niderlandzkiego.

Sprawdź >

Niderlandzki – nauka w szkole Arero. Dla kogo?

Dzieci

Młodzież

Dorośli

Seniorzy

A także dla:

  • Zapracowanych

  • Oczekujących szybkich rezultatów

  • Chcących uczyć się z dowolnego miejsca

  • Lubiących przyjazną atmosferę zajęć

Jakie poziomy lekcji niderlandzkiego online oferujemy?

A0-A1
(nauka od podstaw)

B1-B2
(średniozaawansowany)

C1-C2
(poziom zaawansowany)

Dlaczego nauka języka niderlandzkiego online w szkole Arero?

Nauka z dowolnego
miejsca

Plan zajęć dopasowany do Twoich potrzeb

Przydatne materiały dydaktyczne w cenie

Darmowa
lekcja próbna

Pakiet darmowych zajęć w weekendy

Doświadczeni i przyjaźni lektorzy

Indywidualne
podejście

Certyfikat po ukończeniu kursu

Postęp
z lekcji na lekcję

Zainteresowany/a?
Zapisz się już dziś na darmową lekcję niderlandzkiego
i przekonaj się, że z nami się odważysz!

Językowe ciekawostki

Czy wiesz, że…?

Język niderlandzki, zwany również językiem holenderskim, należy do rodziny języków germańskich. Jest językiem ojczystym dla aż 23 milionów użytkowników, z których większość zamieszkuje Holandię oraz Belgię. Jest jednak językiem urzędowym również poza Europą, między innymi w Surinamie i na dawnych Antylach Holenderskich. Niderlandzki jest blisko spokrewniony z językiem niemieckim oraz angielskim, dlatego ich znajomość znacznie ułatwia naukę holenderskiego.