Język japoński

TRYB: INDYWIDUALNE, GRUPOWE
ONLINE / STACJONARNIE

Przystępna i efektywna nauka japońskiego – taka, jakiej szukasz!

Interesujesz się kulturą Japonii? A może od dawna marzysz o wyjeździe do tego kraju lub wiesz, że język japoński pomógłby Ci osiągnąć zawodowy sukces? Niezależnie od przyczyny, dobry kurs japońskiego to podstawa, jeśli chcesz zacząć mówić, pisać, czytać i słuchać w tym języku – w stosunkowo krótkim czasie i z uniknięciem językowych barier. Tym bardziej, że japoński – choć piękny i wyjątkowy – nie jest językiem łatwym.

Dlatego w naszej szkole językowej Arero zapewniamy Ci doświadczonego nauczyciela japońskiego, prezentującego prawidłową wymowę, wykorzystującego sprawdzone metody nauczania, w tym przystępne ćwiczenia gramatyczne i otwartego na potrzeby każdego ucznia. Interesuje Cię nauka japońskiego od podstaw? Dołącz do nas!

Zapisz się już dziś na kurs języka japońskiego – w naszej szkole w Poznaniu lub online!

Jakie lekcje japońskiego oferujemy?

Korepetycje – japoński. Kliknij w kafelek i poznaj je lepiej!

Kursy Indywidualne

Idealne dla wszystkich zapracowanych osób, którym trudno znaleźć czas na zajęcia odbywające się o stałej porze, dla osób, którym zależy na indywidualnym toku nauczania, z ćwiczeniem najbardziej potrzebnych umiejętności oraz dla osób, które nie czują się na tyle pewnie, by podejmować naukę japońskiego w grupie. To zajęcia sam na sam z lektorem. Z maksymalnym wykorzystaniem każdej dostępnej minuty.

Sprawdź >

Kursy Grupowe

Odbywają się w niewielkich, bo maksymalnie 8-osobowych grupach i kameralnej atmosferze, na każdym poziomie zaawansowania. Pozwalają na opanowanie kluczowych umiejętności językowych; tak, byś nauczył/a się mówić, słuchać, czytać i pisać po japońsku. Preferujemy praktyczne podejście do nauki japońskiego. Nacisk kładziemy na pokonanie bariery językowej i komunikaty użytkowe.

Sprawdź >

Kursy Dla Firm

Lekcje języka japońskiego to świetny i oryginalny sposób na docenienie pracowników i podarowanie im szansy dodatkowego rozwoju oraz zabawy. Korepetycje mogą odbywać się w siedzibie Twojej firmy (w Poznaniu) lub online. Program w pełni dopasowujemy do indywidualnych możliwości i potrzeb grupy, a harmonogram do Waszego grafiku.

Sprawdź >

Kursy Specjalistyczne

W ich trakcie uczymy specjalistycznego słownictwa z zakresu medycyny, prawa, IT i biznesu oraz gramatyki pozwalającej na profesjonalne użycie opanowanych wyrazów. Po to, byś z nami przygotował/a się do podjęcia nowej, ekscytującej pracy lub awansu w japońskojęzycznym środowisku.

Sprawdź >

Japoński – nauka w szkole Arero. Dla kogo?

Dzieci

Młodzież

Dorośli

Seniorzy

A także dla:

  • Zapracowanych

  • Oczekujących szybkich rezultatów

  • Chcących uczyć się z dowolnego miejsca

  • Lubiących przyjazną atmosferę zajęć

Język japoński – naukę na jakim poziomie oferujemy?

A0-A1
(nauka od podstaw)

B1-B2
(średniozaawansowany)

C1-C2
(poziom zaawansowany)

Dlaczego nauka japońskiego w szkole Arero?

Nauka z dowolnego
miejsca

Plan zajęć dopasowany do Twoich potrzeb

Przydatne materiały dydaktyczne w cenie

Darmowa
lekcja próbna

Pakiet darmowych zajęć w weekendy

Doświadczeni i przyjaźni lektorzy

Indywidualne
podejście

Certyfikat po ukończeniu kursu

Postęp
z lekcji na lekcję

Zapisz się już dziś na darmową lekcję japońskiego
i sprawdź, czy polubisz naszą szkołę!

Językowe ciekawostki

Czy wiesz, że…?

Z języka japońskiego korzysta aż 130 milionów osób – mieszkańców Japonii i japońskich emigrantów na wszystkich kontynentach. Językoznawcy spierają się co do jego pochodzenia. Formalnie uznają go za tzw. język izolowany, czyli niezwiązany wyraźnie z żadną grupą języków. Wbrew pozorom z językiem koreańskim łączy go niewiele – ogólna struktura, harmonia głosek czy duże znaczenie języka grzecznościowego, ale osoba mówiąca po japońsku niestety nie zrozumie osoby mówiącej po koreańsku. Nauka japońskiego nie należy do najłatwiejszych. Wynika to m.in. ze sposobu zapisu i rozróżnienia aż czterech alfabetów.