Język włoski

TRYB: INDYWIDUALNE, GRUPOWE
ONLINE / STACJONARNIE

Efektywna i przyjemna nauka włoskiego – stacjonarnie i online

Piękny, łatwy, melodyjny – to trzy słowa prawdopodobnie najlepiej opisujące język włoski. Polakom nauka włoskiego przychodzi łatwiej niż nauka angielskiego czy niemieckiego. To zasługa braku deklinacji rzeczowników, tylko dwóch rodzajów gramatycznych i niezbyt skomplikowanej w naszym odczuciu wymowy. Wystarczy, że wybierzesz dobry kurs włoskiego z lektorem – indywidualny lub grupowy i jak najszybciej ruszysz z pracą nad kluczowymi umiejętnościami językowymi! Warto ze względu na większe możliwości podróżnicze, zawodowe i kulturowe, jakie daje znajomość włoskiego.

Zapisz się na kurs włoskiego i przekonaj się, że z nami się odważysz!

Jakie lekcje włoskiego przygotowaliśmy?

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat danego rodzaju kursu? Kliknij w kafelek!

Kursy Indywidualne

Odpowiednie dla Ciebie niezależnie od tego, czy interesuje Cię nauka włoskiego od podstaw, czy zaawansowana. Wystarczy, że chcesz szybko zdobyć potrzebne umiejętności i zależy Ci na kursie sam na sam z lektorem włoskiego. W trakcie takiego kursu maksymalnie wykorzystujesz każdą dostępną minutę zajęć i pracujesz z nauczycielem nad tymi zdolnościami językowymi, które uważasz za przydatne.

Sprawdź >

Kursy Grupowe

To internetowy kurs włoskiego, w którym uczestniczysz razem z 3-8 osobami. Najbardziej optymalny pod kątem finansowym i edukacyjnym. Możesz liczyć na optymalny rozwój kompetencji – poznanie najczęściej używanego słownictwa, osłuchanie się z językiem, przełamanie bariery językowej i naukę pisania tekstów użytkowych. Idealny, jeśli planujesz podróż do Włoch i chcesz być niezależny/a językowo oraz jeśli chcesz dodać znajomość włoskiego do swojego CV!

Sprawdź >

Kursy Dla Firm

Zwiększ kompetencje swojego zespołu, popraw wizerunek firmy, także w kontekście zatrudnienia i zmniejsz rotację pracowników, dbając o ich zadowolenie z miejsca, w którym pracują. To wszystko uzyskasz, włączając do życia firmy korepetycje z języka włoskiego. Gwarantujemy program dopasowany do językowych potrzeb i możliwości zespołu oraz godziny zajęć adekwatne do harmonogramu pracy w Waszym biurze.

Sprawdź >

Kursy Specjalistyczne

Dedykowane wszystkim osobom, które w kursach włoskiego online oraz stacjonarnie upatrują szansy na podniesienie swoich kompetencji zawodowych. Skupiamy się w nich na nauce specjalistycznego słownictwa związanego z branżami takimi jak medycyna, prawo, IT i biznes. Po serii takich zajęć zdobędziesz wymarzoną pracę we Włoszech lub awans z już zajmowanego stanowiska!

Sprawdź >

Włoski – nauka w szkole Arero. Dla kogo?

Dzieci

Młodzież

Dorośli

Seniorzy

A także dla:

  • Zapracowanych

  • Oczekujących szybkich rezultatów

  • Chcących uczyć się z dowolnego miejsca

  • Lubiących przyjazną atmosferę zajęć

Nauka włoskiego w domu i szkole – na jakich poziomach?

A0-A1
(nauka od podstaw)

B1-B2
(średniozaawansowany)

C1-C2
(poziom zaawansowany)

Dlaczego nauka języka włoskiego online lub stacjonarnie w szkole Arero?

Nauka z dowolnego
miejsca

Plan zajęć dopasowany do Twoich potrzeb

Przydatne materiały dydaktyczne w cenie

Darmowa
lekcja próbna

Pakiet darmowych zajęć w weekendy

Doświadczeni i przyjaźni lektorzy

Indywidualne
podejście

Certyfikat po ukończeniu kursu

Postęp
z lekcji na lekcję

Zainteresowany/a?
Zapisz się już dziś na darmową lekcję włoskiego
i przekonaj się, że z nami się odważysz!

Językowe ciekawostki

Czy wiesz, że…?

Język włoski należy do grupy języków romańskich. Posługuje się nim od 80 do 125 milionów osób. Jest językiem urzędowym w takich krajach, jak Włochy, Szwajcaria, San Marino i Watykan, ale w pewnym stopniu używany jest też we Francji i na Malcie. Znajomość włoskiego pozwala na skomunikowanie się z niemałą liczbą mieszkańców Argentyny, Australii, Stanów Zjednoczonych i Tunezji. To język bogaty w odmiany dialektyczne. Ogólna odmiana, której będziesz uczyć się na lekcjach, jest oparta na dialekcie toskańskim, znormalizowanym dawno, między XII a XIV wiekiem przez Dantego Alighieri i wielu współczesnych mu twórców.