Język polski

TRYB: INDYWIDUALNE, GRUPOWE
ONLINE / STACJONARNIE

Efektywna nauka polskiego w przyjaznej atmosferze – w szkole językowej Arero!

Niższe koszty życia niż w co najmniej kilku innych europejskich krajach, dostępność pracy, dobre uczelnie wyższe, piękna przyroda i bogata kultura, a także towarzystwo rodziny i przyjaciół – powodów, dla których ludzie myślą o przeprowadzce do Polski jest wiele. I Ty planujesz zamieszkać w Polsce? W takim razie nauka języka polskiego to świetny pomysł!

Po kursie bez problemu porozumiesz się z mieszkańcami tego kraju, niezależnie od tego, czy znajdziesz się w dużym, małym mieście, czy na wsi. Zwiększysz swoją szansę na znalezienie dobrze płatnej pracy, nie tylko fizycznej. Zaczniesz korzystać z całego dobrodziejstwa Polski, czując się pewnie i bezpiecznie w każdej sytuacji komunikacyjnej. Warunek jest jeden: dobry kurs języka polskiego. Taki oferujemy w naszej szkole językowej Arero!

Zapisz się już dziś na kurs języka polskiego dla obcokrajowców! Ucz się polskiego języka online lub stacjonarnie, w naszej szkole w Poznaniu!

Co oferujemy?

Kursy Indywidualne

Spotykasz się sam na sam z lektorem polskiego, w ustalonych wcześniej godzinach, dopasowanych do Twojego rytmu dnia i pracy. Pracujecie nad najważniejszymi dla Ciebie umiejętnościami: mówieniu, pisaniu, rozumieniu ze słuchu lub ćwiczeniach gramatycznych.

Sprawdź >

Kursy Grupowe

Zajęcia odbywają się w maksymalnie 8-osobowych grupach i kameralnej atmosferze. Razem z nauczycielem i pozostałymi kursantami uczysz się każdej niezbędnej umiejętności językowej. Po to, byś mógł/a swobodnie porozmawiać po polsku, zrozumieć usłyszaną wypowiedź, zamówić bilet, posiłek, załatwić sprawę w urzędzie lub napisać e-maila.

Sprawdź >

Kursy Dla Firm

Nauka polskiego w firmach, w których pracują głównie obcokrajowcy? To świetny pomysł! Zarówno na rozwój umiejętności komunikacyjnych zespołu, jak i zwiększenie zadowolenia pracowników. Program zajęć dopasowujemy ściśle do umiejętności i potrzeb grupy, a harmonogram – do Waszych godzin pracy. Lekcje odbywają się online lub w Waszym biurze, pod warunkiem, że siedziba znajduje się w Poznaniu.

Sprawdź >

Kursy Specjalistyczne

Uczymy polskiego specjalistycznego z takich dziedzin, jak medycyna, prawo, IT i biznes. Z naszą pomocą wejdziesz pewnie w nową pracę i otworzysz sobie drzwi do zawodowego sukcesu w Polsce lub polskojęzycznym środowisku. Zapewniamy kompleksowe przygotowanie językowe do wykonywanych obowiązków we wspomnianym zakresie tematycznym.

Sprawdź >

Dla kogo kurs języka polskiego?

Dzieci

Młodzież

Dorośli

Seniorzy

A także dla:

  • Zapracowanych

  • Oczekujących szybkich rezultatów

  • Chcących uczyć się z dowolnego miejsca

  • Lubiących przyjazną atmosferę zajęć

Język polski – naukę na jakim poziomie oferujemy?

A0-A1
(nauka od podstaw)

B1-B2
(średniozaawansowany)

C1-C2
(poziom zaawansowany)

Dlaczego polski online lub stacjonarnie dla obcokrajowców w szkole Arero?

Nauka z dowolnego
miejsca

Plan zajęć dopasowany do Twoich potrzeb

Przydatne materiały dydaktyczne w cenie

Darmowa
lekcja próbna

Pakiet darmowych zajęć w weekendy

Doświadczeni i przyjaźni lektorzy

Indywidualne
podejście

Certyfikat po ukończeniu kursu

Postęp
z lekcji na lekcję

Zapisz się już dziś na darmową lekcję chińskiego
i sprawdź, czy polubisz naszą szkołę!

Językowe ciekawostki

Czy wiesz, że…?

Językiem polskim posługuje się dużo, bo aż 70 milionów osób, przy czym tylko 35 milionów to ludzie mieszkające w Polsce. Reszta to polskojęzyczne społeczności w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii i wielu innych krajach. Czy wiesz, że pierwsze zapisane polskie słowa pochodzą z 1270 roku? Albo że Polacy mają dużą skłonność do tworzenia nowych słów, tzw. neologizmów? Język polski powszechnie uznaje się za trudny do nauki. Najłatwiej mają osoby już korzystające z innego języka słowiańskiego, np. Słowacy, Czesi, Ukraińcy i Rosjanie.