Język chiński

TRYB: INDYWIDUALNE, GRUPOWE
ONLINE / STACJONARNIE

Zainwestuj w przyszłość – wybierz naukę chińskiego w szkole językowej Arero!

Nie ma wątpliwości – język chiński może stać się równie popularny, co język angielski. Wynika to nie tylko z dużej liczby obywateli Chin posługujących się tym językiem, ale również wysokiego poziomu gospodarczego tego kraju i jego ekonomicznej oraz kulturowej ekspansji na zachód. Jeśli więc myślisz o zainwestowaniu w umiejętność, która stanie się cenna za kilka, może kilkanaście lat – nauka chińskiego to coś dla Ciebie!

Zarezerwuj kurs chińskiego dla siebie lub swojego dziecka!

* Mamy dedykowane programy nauczania dla dzieci w różnym wieku. Prowadzimy naukę chińskiego online lub stacjonarnie – w naszej szkole w Poznaniu.

Jakie lekcje chińskiego oferujemy?

Przygotowaliśmy kilka różnych rodzajów kursów języka chińskiego, dzięki czemu możesz wybrać taki styl, który najbardziej Ci odpowiada, dopasowany do Twoich językowych celów.

Kursy Indywidualne

Masz dużo pracy, może nawet w nieregularnych godzinach? Przygotowujesz się do egzaminu z języka chińskiego? A może po prostu nie lubisz lekcji grupowych? To kurs dla Ciebie! Pracujesz sam na sam z lektorem. Wykorzystujecie każdą dostępną minutę zajęć na rozwijanie kluczowych dla Ciebie umiejętności, a terminy lekcji ustalacie wspólnie, po to, by dopasować je do Twojego harmonogramu.

Sprawdź >

Kursy Grupowe

Odbywają się w niewielkich, bo maksymalnie 8-osobowych grupach i kameralnej atmosferze. Umożliwiają opanowanie najważniejszych umiejętności na optymalnym poziomie. Po to, byś nauczył/a się komunikować w języku chińskim w najczęstszych sytuacjach: na ulicy, na dworcu, w restauracji i urzędzie. To świetny kurs chińskiego, w którym uczniowie wzajemnie inspirują się również do nauki o języku chińskim: jego kulturowym pięknie

Sprawdź >

Kursy Dla Firm

Firma, w której pracownicy mogą korzystać z lekcji chińskiego? Na pewno wyróżni się spośród konkurencji i przyciągnie nowych, fascynujących kandydatów! Zarezerwuj kurs chińskiego dla siebie i swojego zespołu przy współpracy z naszą szkołą językową, a zyskasz gwarancję programu dopasowanego do potrzeb i możliwości grupy oraz harmonogramu zajęć układanego zgodnie z Waszym grafikiem.

Sprawdź >

Kursy Specjalistyczne

Język chiński już dziś daje ogromne możliwości zawodowe i zarobkowe. Planujesz rozpocząć karierę w chińskojęzycznym środowisku? Oto kurs, który docenisz. Skupiamy się w nim na nauce specjalistycznego słownictwa z branż takich, jak: biznes, IT, medycyna i prawo oraz gramatyki pozwalającej w pełni wykorzystać potencjał nowopoznanych wyrazów.

Sprawdź >

Chiński – nauka w szkole Arero. Dla kogo?

Dzieci

Młodzież

Dorośli

Seniorzy

A także dla:

  • Zapracowanych

  • Oczekujących szybkich rezultatów

  • Chcących uczyć się z dowolnego miejsca

  • Lubiących przyjazną atmosferę zajęć

Język chiński – naukę na jakim poziomie oferujemy?

A0-A1
(nauka od podstaw)

B1-B2
(średniozaawansowany)

C1-C2
(poziom zaawansowany)

Dlaczego nauka chińskiego w szkole Arero?

Nauka z dowolnego
miejsca

Plan zajęć dopasowany do Twoich potrzeb

Przydatne materiały dydaktyczne w cenie

Darmowa
lekcja próbna

Pakiet darmowych zajęć w weekendy

Doświadczeni i przyjaźni lektorzy

Indywidualne
podejście

Certyfikat po ukończeniu kursu

Postęp
z lekcji na lekcję

Zapisz się już dziś na darmową lekcję chińskiego
i sprawdź, czy polubisz naszą szkołę!

Językowe ciekawostki

Czy wiesz, że…?

Wiele osób planujących naukę języka chińskiego zaskakuje to, że nie ma w nim… alfabetu! Każdy znak jest samodzielnym słowem, tworzonym przede wszystkim przez sylaby wypowiadane w odpowiednim tonie. Tony mają moc zmieniania wszystkiego. Dlatego tak ważna jest skrupulatna nauka prawidłowej wymowy (a tę najłatwiej opanować przy wsparciu lektora chińskiego). W języku chińskim nie ma gramatycznych czasów, liczby pojedynczej i mnogiej, odmiany przez rodzaje czy osoby. To uproszczenia, które nieco rekompensują trudność wymowy. Warto wiedzieć, że większość z nas, kiedy mówi o języku chińskim, ma na myśli język mandaryński (to oficjalny język Chińskiej Republiki Ludowej). Tymczasem chiński jest rozbudowaną grupą, w której mieszczą się setki różnych dialektów.